Nesni svůj život!!Žij svůj sen!!
Prosím hlásněte pro mě THU
sem tam jako Zozolka-se žlutou !!
Chceš spřátelit ?? CLICK
Zapiš se do návštěvní knihy ZDE
Všechny reklamy jedině SEM
Na blogy mích Affs narazíš v oblíbených stránkách xD !!
Bav se....

Layla

23. února 2009 v 19:26 | Zozolka
Layla se narodila 15.června. Je jí 16 let a její vílí jméno je Chimera. Pochází z planety Andros,kde je princeznou. Layla má oba rodiče královského původu.J e nově příchozí do klubu WINX. Winx ji zachránili ze zajetí z nepřátelského hradu Dakar,kde byla vězněna. Od té doby již patří do skvělé party WINX a chodí s nimi do jedné vílí školy.
Layla je velmi sportovně založená dívka. Má hodně velkou výdrž a jeden z jejich nejhlavnějších koníčku je být fit, tedy udržovat se ve formě. Lidé o ní říkají ,že je hrdá a rozhodná. Layla je pyšná na to,že se nebezpečí staví čelem. Ale bojí se tmy a otevřeného vesmíru......
Když se Layla promění ve vílu WINX má na sobě jakousi lambádu. Celý kostýmek je v odstínech zelené barvy. Layliny křídla jsou matná a průhledná.
Layla jako jediná nemá vílí protějšek,což je škoda.Layle se líbí princ Sky,ale ten chodí s Bloom,a tak má Layla docela pech no...!
Layla má moc užívat specialní síly k manipulaci s Morfixem,což je taková speciální růžová tekutina,která může měnit svůj tvar kdykoli chce. Jedna z jejích perfektních dovedností na Aflea Collige jí umožní kontrolovat všechny proměny. Laylina vílka Pixie se jmenuje Piff a je moc líná téměř vše prospí...! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MáCca MáCca | Web | 27. února 2009 v 20:08 | Reagovat

hm ale neni toho moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
gracielleXDNekoice
--Drag and Drop or Double Click-Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click