Nesni svůj život!!Žij svůj sen!!
Prosím hlásněte pro mě THU
sem tam jako Zozolka-se žlutou !!
Chceš spřátelit ?? CLICK
Zapiš se do návštěvní knihy ZDE
Všechny reklamy jedině SEM
Na blogy mích Affs narazíš v oblíbených stránkách xD !!
Bav se....

Leden 2010

Pár Pixelek

27. ledna 2010 v 21:08 | Zozolka |  Pixelky
homeumbrellaidealacepencilplantskulgiftx
××Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
---
------pig blue.gifpig green.gif
----


## # #
PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket


-
#

##
----
#
###
--124
..
Webfetti.comWebfetti.comWebfetti.comWebfetti.com
- :Photobucket - Video and Image Hosting
••••

smileyssmileyssmileyssmileys
smileyssmileys

Stmívání

27. ledna 2010 v 20:26 | Zozolka
*Justin Bieber*

27. ledna 2010 v 20:20 | Zozolka |  *Celebrity*

a zase Videjka

27. ledna 2010 v 20:16 | Zozolka |  Blbinky
Úpa Sůpa Videjka

27. ledna 2010 v 20:10 | Zozolka |  BlbinkyZamilkovaný příběh !

24. ledna 2010 v 21:58 | Zozolka |  Srdíčka
Seznámili jsme se 21.února.

Dnes když tohle tak píšu..bude to skoro 11 měsíců co se známe. Tenkrát bych si ani ve snu nepomyslela, že to dopadne tak, jak je tomu dnes.
Vzpomínám si když sem ho poprvé uviděla. Snědej španěl s čokoládově hnědýma očima…mmm..přesně muj typ..napadlo mě, že je tady asi novej. Pak se na mě otočil se slovy "My se známe ?" a já se jen přihlouple smála…mm krásnej a ke všemu vtipnej..myslím že se na mě právě usmálo štěstí ..


Pak šlo všechno jako po másle..každej den sme trávili jenom spolu..a všem bylo jasný, že je mezi náma dvěma něco víc než jen přátelství. Každej den s ním byl něčím krásnej a zároven vyjímečnej..ale já si to v té době neuvědomovala, nevážila si každé chvíle s ním. Po tomhle báječném týdnu sme se i nadále stýkali..ale každý z nás k tomu druhému cítil něco jiného. Měla jsem Martina ( tak zní jeho jméno) ráda..ale nedokázala sem si představit..že bych s ním někdy mohla být. Dávala jsem mu jen dál marný naděje "že si to musím rozmyslet".

Až ho to jednou po 4 měsících přestalo bavit a on si našel holku.
Ani přesně nevím kdy jsem si uvědomila že k Martinovi cítím něco víc. Když byl 18.června rozlučák , už tenkrát sem měla vůči Martinovi zvláštní pocit pokaždé když sem ho potkala. V té době jsem si ale ještě nedokázala připustit že bych ho mohla chtít.


Čas šel dál. A jednou když sme šli zase jako kamarádi s Martinem ven..leželi sme spolu v trávě a já měla najednou strašnou touhu se k němu přitulit…obejmout ho..a políbit ..nevěděla sem kde se to ve mně vzalo..ale takhle to postupně začalo čím dál tím víc sílit. Dělala jsem všemožné, jen abych byla v jeho blízkosti, abych se ho mohla jen letmo dotknout, aniž by něco tušil. Nemůžu říct že sem ho už tenkrát milovala, ale bylo to něco, co ve mě vzbuzovalo záchvat touhy.

Někdy na konci července jsem se odhodlala napsat mu co k němu cítím. K mému štěstí jsem mu napsala v ne zrovna střízlivém stavu…takže když mi napsal že jeho srdíčko patří ted jiné a že nechce ranit..celou noc sem probrečela a nespala…měla jsem pocit že pro mě všechno skončilo.
Asi týden na to mi přišla sms. Byla od něj. S radostí ale i ze strachem co uvnitř najdu sem otevřela sms.


Napsal že všeho lituje a že mě chce..že na mě nikdy nezapomněl…po zbytek dne sem zářila jako sluníčko . V jednom kuse si s ním volala..psala a v pátek jsme se domluvili že hned v pondělí musíme ven……….ale pak celou sobotu a neděli nic…
…Ani jednou nenapsal…
…Ani jedna sms a odpověd..
…a pak sem ho v pondělí potkala zase s tou jeho holkou.


Od té doby sem měla pokaždé zvláštní pocit když sem ho potkala…nikdy sem u nikoho nic podobnýho nezažila…nikdy mi tolik nebušilo srdce, když sem někoho potkala, jako u něj…pokaždé se mi rozklepaly kolena a nemohla sem ze sebe vydat ani hlásku.
NIKDY SEM NIKOHO TAKHLE NEMILOVALA.
…celých 7 měsíců..

A pak když už sem se konečně odhodlala k tomu že musím zapomenout…mi jednou v listopadu od něj přišla sms, že by mě rád viděl. Ještě ten večer jsme šli ven, seděli jsme v parku…drželi se za ruce..a dívali se na hvězdy. Zní to bláznivě, ale poprvé v životě jsem viděla padat hvězdu. Bylo mi s ním krásně. Takhle se to opakovalo každý den. Tyhle nádherný okamžiky s ním…plný smíchu..radosti..polibků a obětí trvali jen 3 dny…..pak se vrátil zpět k bývalé…..nevěděla jsem co si o tom myslet….využil mě jen na chvíli, když nebyl s ní…

Chtěla jsem ho nenávidět..

..ale nešlo to…protože sem k němu neuměla cítit žádnou zášt ….Milovala jsem ho.
Vždycky mě vzal do náručí, přitiskl k sobě ,zavřela jsem oči a bylo mi krásně. Měla jsem poprvé v životě pocit, že nekoho miluju. Chtěla jsem být s ním. Když sem byla s ním, bylo mi dobře. Připadala jsem si tak bezpečně, když se mu mohla takhle schoulit v náručí…když mě hladil po vlasech…Milovala ho celým svým srdcem. Zářila jsem štěstím, když sem byla s ním..vedle něho…dívala sem se mu do očí..a jen poslouchala jak mu bije srdce..


Takhle to šlo dál..vždycky jsme se..párkrát do měsíce sešli. A pokaždé to bylo stejný.
Někdy před vánocema jsem se sešli zase. Ale tentokrát to bylo něco jinýho. Jezdili jsme k nám domů a tam jsme třeba půl dne proleželi jen tím že sme si povídali a mazlili se. Trávili sme spolu v kuse každý den asi 14 dní. Cítila jsem se nádherněji než kdy předtím. Jediný co mě den ode dne užíralo byl pocit že je pořád se Silvií..byla kdesi odjetá a co nevidět měla přijet. Ale mě to bylo jedno…byla jsem poblázněná. Něco víc než zamilovaná. A každej den to bylo čím dál horší. Jen půl dne bez něj a chybělo mi jeho obětí a polibky…nemohla jsem se dočkat až ho zase uvidím.4 dny po vánocích jsem měla spát u kamarádky. Měla volný byt tak jsme si řekli že by jsme mohli někoho pozvat. Můj nápad přivést Martina s jeho kamarádem byl přijat . Za ten večer jsme toho dost vypili. Pak se všechno seběhlo ráz na ráz.


Pořád, stále dokola si připomínám ten pocit, jaké to s ním bylo, když mě tehdá opil a poté mě začal líbat. Zaťala jsem zuby a koukala do těch jeho tmavých očí. Přibližovat se pomalu, vychutnával si tu chvilku, věděl, že semnou může manipulovat. Najednou si přestal hrát a začal mě svlékat. Pořád dokola si promítám celé to noční dobroudružství s ním…


Přijela Silvie a mě to trápilo. Dozvěděla se o nás dvou,ale s Martinem se nerozešla. A on prý neměl odvahu to udělat, ale zároven nehodlal opustit mě. Nemohla jsem být s někým kdo to samý co dělal se mnou, dělal i s jinou. Proto jsem mu na Silvestra napsala že tohle dělat nemůžu a že to takhle nechci…


..s ním sem zažila to co s nikým jiným..nikdy jsem se s ním nepohádala…dokázal mě utěšit…a vždycky jsem se s ním cítila v bezpečí…když mě obejmul ..pohladil po vlasech a jen se na mě koukal…nejde to ani popsat slovy. Nemiluju ho pro to jak vypadá ani jakej je, ale …pro všechny ty chvíle co jsme zažili… Spolu sme zažili to co ve mě zanechalo tolik bolesti a tolik vzpomínek.
Je děsné jak se člověk může do toho druhého zamilovat během tak krátké chvilky a odmilovat to trvá někdy i roky. Nemůžu chodit ani ven, protože jakmile dojdu na místo kde jsme byly spolu, znovu a znovu brečím jako malá holka….


Teprve až když jsem ho ztratila, jsem zjistila, co všechno pro mě znamenal. Byl můj život. Teď jsem sama a na něj mi zůstaly jen hezký vzpomínky.Ale ze vzpomínek se žít nedá…


Zamilované SMS

24. ledna 2010 v 21:41 | Zozolka |  Srdíčka
Až půjdeš spát a tvých rtů se dotkne vánek, bude to můj polibek pro tvůj krásný spánek…


Venku prší,
venku se blíská.
A mě se miláčku,
po tobě stýská…
1810390146_329ea1cc00.jpg image by jimbo0222

Miluji Tě ty to víš, miluji Tě i když spíš.Miluji Tě v každé době. Moje srdce patří Tobě.Miluji Tě miláčku od paty až k čumáčku.Měsíc má hvězdičky, sluníčko nebe. A já mám nejradši miláčku Tebe.

Jsem zpět !!!

24. ledna 2010 v 21:36 | Zozolka |  Moje věcičky
Ahoooooj !!!!!!!!

sem zpátky a semnou spousta novinek !!

Slibuju že už sem budu chodit častějš ale má asitak 5 dalších bloků tak prostě nestíhám no xD !!

Ale slibuju že už sem budu chodit často a bude spousta novejch věcí tak ok a děkuju !!
gracielleXDNekoice
--Drag and Drop or Double Click-Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click